Шановні брати і сестри! Славутичани!

Звертаючись з вірою в молитві до Бога, виконуючи рекомендації медиків ми пройдемо випробування і коронавірусом!

Прошу Вас не зневірятися та не піддаватись паніці, бо Бог ніколи не допустить нам понести більше, аніж ми можемо! Хіба не Господь говорить нам, що без Його волі і «волосина з голови вашої не впаде» (Лк. 21.18).

Особливе прохання молитись в цей час за медпрацівників, які стали на передовій боротьби з недугою, допомагати їм усіма можливими засобами.

Свято-Іллінський храм відкрито:
вівторок-субота
09.00-17.00
Неділя 07.00-15.00
Понеділок-вихідний.

Ви можете прийти, коли Вам зручно і, індивідуально, або, при потребі, разом з священником помолитись у храмі.

У храмі виконуються усі рекомендації, щодо дезинфекції та провітрювання приміщень.
При вході в храм знаходяться дезинфікатори.

Уставні богослужіння, допоки не буде інших розпоряджень, будуть звершуватись у свій час.
Якщо кількість людей в храмі буде перевищувати рекомендовану Міністерством охорони здоров’я, богослужіння будуть перенесені на вулицю!

Молитва з дітьми, що звершується кожного недільного дня, заняття в недільній школі, театральній студії та дитячо-юнацькому клубі «Козачок» призупиняються.
Трапези скасовуються.

Велике прохання і вимога до тих, хто відчуває прояви хвороби (ознаки ГРВІ), підвищення температури, нежить, закладеність носа, чхання чи кашель, залишатись вдома і в цей період не відвідувати храм.
Це аж ніяк не прояв Вашої невіри-це Ваша добровільна жертва для збереження здоров’я інших.
Така сама рекомендація людям похилого віку і всім, чий організм ослаблений хронічними захворюваннями.

Також, прохання до всіх, у кого викликають спокусу вводимі застережні заходи і хто вважає, що всі ці заходи є непотрібно і є проявом нашого маловір‘я, згляньтесь на немочі менших братів ваших (Гал. 6.2), та покрийте їх вашою любов‘ю (Ін. 13.34). Те незвичне, що зараз пропонується, потрібно прийняти зі смиренням заради того, хто поруч.
Схожі заходи вже неодноразово рятували від багатьох хвороб, зокрема від чорної віспи. Від того, як відповідально, спокійно і з увагою поставляться до нових заходів люди, буде залежати життя багатьох і багатьох.
Властивий деяким фаталізм в даному випадку недоречний.
Не забуваймо, що саме у скрутні часи проявляється наша справжня віра, наша надія та любов. Будьмо милосердними один до одного, проявляймо справжню християнську терпимість і жертовність. Молімось один за одного і нехай допоможе нам Бог, молитвами Пресвятої Богородиці і всіх святих.

Доводимо до Вашого відома, що список чудотворної ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця», яка зберігається в нашому храмі, починаючи з 19 березня, кожного дня, до закінчення карантину, буде обвозитись навколо міста.
Шановні брати і сестри-автолюбителі, у кого є бажання і можливість, Ви можете прийняти участь у цій хресній ході Пресвятої Богородиці.
Звертайтесь за тел.храму +380 (50) 518 96 12
+380 (68) 148 76 78
або безпосередньо до настоятеля
+380 (50) 682 58 10

Також, кожного дня о 12.00 звершується передзвін у дзвони Свято-Іллінського храму.
Прохання до всіх, кожного дня о 12.00, звершувати молитву за домовленістю:

Господи Боже наш! Услышь с высоты святаго Твоего Престола нас, грешных и недостойных рабов Твоих, благость Твою грехами своими прогневавших и милосердие Твое удаливших, и не взыскивай с рабов Твоих, но отврати страшный гнев Твой, справедливо нас постигший, прекрати пагубное наказание, удали страшный меч Твой, невидимо и безвременно нас поражающий, и пощади несчастных и слабых рабов Твоих, и не обрекай на смерть души наши, в покаянии прибегающие с истомленным сердцем и со слезами к Тебе, Богу Милосердому, мольбам нашим внимающему и перемену подающему. Ибо Тебе (одному только) принадлежит милость и спасение, Боже наш, и Тебе славословие приносим, Отцу и Сыну и Святому Духу, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

На території Свято-Ілінського храму продовжує працювати банк одягу, де при необхідності, можна отримати одяг та взуття. Також, ми організовуємо, в міру наших сил, доставку продуктів харчування для немічних та одиноких.
Будь ласка, звертайтесь!

Благословіння Боже нехай перебуває зі всіма Вами!

Настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей Іоан Шепіда

Комментарии (0)

Оставить комментарий

    Задать вопрос батюшке

    *Почта

    *Вопрос

    ×