Шановні брати і сестри!

Наближається свято Світлого Христового Воскресіння-Пасхи!
Це торжество є наріжним каменем усього християнства.
За словами апостола Павла: «якщо Христос не воскрес, ваша віра даремна!»
(1 Кор.15.17).
Так склалось, що в цьому році, в зв’язку з розповсюдженням COVID 19, ми всі вимушені доволі суттєво скоригувати святкові заходи.
На виконання постанови уряду, щодо прийнятих карантинних обмежень, звертаємось до всіх, особливо до людей так званої групи ризику,(людей поважного віку, людей з хронічними захворюваннями, дітей), виконувати всі адекватні розпорядження влади, адже нас не просять відректися від віри, нас тільки просять вжити заходи для загального благополуччя всіх людей. Ще раз наголошуємо, немає необхідності виступати з героїчними, сповідницькими заявами проти, через рішення, які носять лише профілактичний характер!

Богослужіння в Свято-Іллінському храмі будуть звершуватись у закритому режимі, тобто, в храмі будуть знаходитись лише священнослужителі і церковнослужителі. Вхід у храм для мирян буде можливий в позабогослужбовий час, і в кількості не більше ніж двоє людей одночасно! Богослужіння будуть транслюватись через зовнішні динаміки та в онлайн режимі через Facebook( Иван Шепида).
На території будуть визначені місця, для бажаючих придбати і поставити свічки та подати записки.
Усіх, хто збирається освячувати пасхальні кошики, просимо максимально дотримуватись карантинних заходів: пересуватися не більше ніж по двоє, зберігати безпечну дистанцію, мати засоби індивідуального захисту. Освячення куличів і пасок буде звершуватись в суботу о 12:00, о 14:00, о 16:00, о 18:00 і о 20:00 -індивідуально.
В день Світлого Христового Воскресіння освячення буде звершуватись з 04:30 до 10:00 у форматі живої черги, наголошуємо, з максимальним дотриманням правил безпеки.
Пасхальні куличі також будуть освячуватись заздалегідь, безпосередньо в пекарнях міста. (Така домовленість уже є з «Колобком».)
Для тих, хто в ці святкові дні залишається вдома, пропонуємо наступну формулу освячення: прочитати тричі пасхальний тропар, прочитати молитви на освячення, звершити трикратне кроплення продуктів святою водою з словами молитви: «Благословляється і освячується їжа ця, кропленням води цієї священної, в ім‘я Отця, і Сина, и Святого Духа. Амінь».

Нагадуємо, що в Пасхальному святі головними є не куличі і паски, а Воскреслий Христос-Спаситель, який «смертю смерть подолав і тим, що в гробах життя дарував».

Ми не можемо і не будемо відмовляти людям в освяченні, але будемо наполегливо просити всіх обов’язково виконувати необхідні карантинні правила.
Просимо з розумінням і смиренням віднестись до цих обмежень.

Щиро віримо, що святкові заходи пройдуть радісно і безпечно.
Бережімо один одного і нехай милості від Воскреслого Христа-Спасителя будуть з усіма нами!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Комментарии (0)

Оставить комментарий

    Задать вопрос батюшке

    *Почта

    *Вопрос

    ×