Святкування Дня родини

семья 8 липня — День сімї, любові та вірності. Саме цього дня православні християни згадують святих заступників кохання і подружньої вірності. Православна Церква вшановує муромських святих Петра і Февронію, що жили на межі 12-13 століть. Святе подружжя пронесло любов і вірність один одному через багато випробувань. Вони прославилися благочестям і милосердям.Померли святі Петро і Февронія в один день і годину 8 липня (за новим стилем) 1228 року, прийнявши перед цим чернечий постриг з іменами Давид і Єфросинія. Тіла святих були покладені в одну труну.
Український День родини відносно молоде свято і відзначається тільки із 2012 року.Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.
Сім’я була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!
У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім’ї в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї і держави — необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона — джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.
Це свято не могло пройти осторонь нашої парафії. До Свято-Іллінського храмового комплексу були запрошені багатодітні родини, діти і батьки із будинків сімейного типу, що мешкають у нашому маленькому Славутичі, у якому ми всі живемо однією великою родиною! Викладачами і активістами недільної школи для малечі і їхніх батьків були організовані усілякі цікаві конкурси, розваги.По закінченню яких кожен із присутніх зміг поласувати солодкими призами, які були заздалегідь приготовані із родинним теплом і любов’ю.Тож для кожного цей день став святковим, адже поруч відпочивали найдорожчі люди!

Комментарии (0)

Оставить комментарий

    Задать вопрос батюшке

    *Почта

    *Вопрос

    ×